KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 13925482
nr 1392 5482
Gravyrer
2 st, Filosofer, Rousseau & Voltaire, 1800-tal, yttermått inklusive ram: 42x36
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:04:50
100 kr
200 kr
600 kr
800 kr