KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 13925482

nr 1392 5482

Gravyrer

2 st, Filosofer, Rousseau & Voltaire, 1800-tal, yttermått inklusive ram: 42x36

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 26 april 2021
kl 19:04:50